Kontaktujte nás, zdarma od nás získáte:

  • cenovou nabídku
  • navrhneme rozvržení skříně, aby se Vám do ní vešlo vše, co budete potřebovat
  • rádi Vám poradíme

Dobrý den,

v naší rodině máme od vaší firmy již několik vestavných skříní. Poprvé jsem si vás vybral z důvodu blízkosti provozovny, v dalších případech ale už rozhodovala dobrá zkušenost. Hotové skříně odpovídaly vždy naším představám, dohodnuté termíny vždy platily, jednání bylo příjemné, a to vše za lepší cenu než u konkurenčních firem.

Skříně nám bezproblémově slouží a zkrášlují naše bydlení. U té první přibližně 10 let staré máme dobré zkušenosti i s pozáručním servisem.

Chtěl bych vám tímto poděkovat jménem celé naší rodiny.

 

Josef Brůna, Praha 10

Prakticky celý byt od Ibis interiér  – vestavěné skříně, předsíňová sestava, věšáky, knihovna a na prvním místě celá kuchyň.
A to vše dle našich (ne úplně jednoduše splnitelných) “výmyslů”.
Zejména představu kuchyňské linky nám nebylo schopno splnit, bez alespoň nějakých kompromisů, žádné kuchyňské studio (a  že jsme jich navštívili..)..pouze Ibis interiér s ničím neměl problém. Vše předáno v termínu a v perfektní kvalitě.
Veliká spokojenost naprosto se vším  – vysoce profesionální přístup ve spojitosti s ochotou a vstřícností.

Wenclovi – Praha

Profesionální jednání, skvělá komunikace, naprostá spokojenost s výsledným produktem a velmi rychlé dodání oproti jiným dodavatelům! Měla jsem pocit, že “tvořím” produkt na míru s někým, kdo ví o čem mluví. Paní Korejtková nám moc pomohla vyladit vzhled do podoby, kterou jsme si představovali. Precizní montáž, skříně působí kvalitně a fortelně. Kontakt jsme dostali od spokojených známých a i my jsme už Ibis Interiér doporučili dál.

Detaily dokáží finální výrobek naprosto zničit, nebo jej pozvednout na vyšší úroveň.

 Prohlédněte si, jak jsme na konkrétních zakázkách detaily řešili my.