Zkušenosti našich zákazníků

I z těchto reakcí si můžete vytvořit obrázek o kvalitě naší výroby a spolupráce s klientem. Několik našich zákazníků nám napsalo…

Ing. Josef Brůna

Dobrý den,
v naší rodině máme od vaší firmy již několik vestavných skříní. Poprvé jsem si vás vybral z důvodu blízkosti provozovny, v dalších případech ale už rozhodovala dobrá zkušenost. Hotové skříně odpovídaly vždy naším představám, dohodnuté termíny vždy platily, jednání bylo příjemné, a to vše za lepší cenu než u konkurenčních firem. Skříně nám bezproblémově slouží a zkrášlují naše bydlení. U té první přibližně 10 let staré máme dobré zkušenosti i s pozáručním servisem.
Chtěl bych vám tímto poděkovat jménem celé naší rodiny.

Josef Brůna, Praha 10

Manželé Wenclovi

Prakticky celý byt od Ibis interiér – vestavěné skříně, předsíňová sestava, věšáky, knihovna a na prvním místě celá kuchyň. A to vše dle našich (ne úplně jednoduše splnitelných) „výmyslů“. Zejména představu kuchyňské linky nám nebylo schopno splnit, bez alespoň nějakých kompromisů, žádné kuchyňské studio (a že jsme jich navštívili), pouze Ibis interiér s ničím neměl problém. Vše předáno v termínu a v perfektní kvalitě.
Veliká spokojenost naprosto se vším – vysoce profesionální přístup ve spojitosti s ochotou a vstřícností.

Wenclovi, Praha

Monika Staňková

Profesionální jednání, skvělá komunikace, naprostá spokojenost s výsledným produktem a velmi rychlé dodání oproti jiným dodavatelům! Měla jsem pocit, že „tvořím“ produkt na míru s někým, kdo ví o čem mluví. Paní Korejtková nám moc pomohla vyladit vzhled do podoby, kterou jsme si představovali. Precizní montáž, skříně působí kvalitně a fortelně. Kontakt jsme dostali od spokojených známých a i my jsme už Ibis Interiér doporučili dál.