Free cookie consent management tool by TermsFeed O nás – IBIS interiér

IBIS interiér s.r.o.

Jsme společnost s 15-letou historií a praxí v nábytkové výrobě. Přečtěte si více o našich postupech, rozsahu a kvalitě výroby, o našem přístupu k návrhu i k zákazníkovi a další užitečné informace.

15 let zkušeností

Naše dlouholetá praxe je zárukou kvality, odbornosti a výsledné spokojenosti zákazníků.

Individuální přístup

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, takže každá zakázka je unikátní.

Záruka 5 let

Za kvalitou našich produktů si bezvýhrad stojíme. Proto nabízíme prémiovou záruku 5 let.

Vlastní výroba

Realizaci vestavěných skříní provádíme od samotné výroby až po finální montáž, a to svépomocí.

Záleží nám na vás

Přijímáme všechny typy zakázek. Rádi se ujmeme velkého projektu, ale i malé vestavěné skříně.

Cena x Kvalita

Vždy se nažíme nabídnout výhodný poměr ceny vzhledem k nabízené kvalitě a ruční výrobě.

Jak probíhá výroba?

Na začátku procesu je zákazníkova potřeba mít úložné prostory pro své oblečení. Na konci čeká krásná, moderní a praktická skříň. Mezi tím je několik nezbytných kroků, z nichž každý je velmi důležitý a vyžaduje naši pozornost. Na každém z nich pracujeme mnoho let a všechny neustále vylepšujeme. Zde je popis těch nejdůležitějších:

1

3D konfigurátor

V konfigurátoru si navrhnete skříň podle svých představ. Obdržíte cenovou nabídku, a pokud se vám líbí, potvrdíte předběžný zájem. Náš specialista se vám ozve a spolu doladíte podrobnosti. Pokud bude potřeba, návrh společně upravíte a po odsouhlasení a potvrzení objednávky přejde zakázka do výroby.

2

Přesné zaměření

Ve zvoleném termínu k vám přijede náš technik, který provede zaměření prostoru. Zaměření provádíme laserovými měřidly a zakreslujeme vše do fotografií na tabletu. Díky tomu je zaměření nejen velmi přesné, ale také rychlé.

3

Příprava zakázky do výroby

Výroba každé zakázky vznikne nejprve jako 3D projekt v počítači. O to se starají naši konstruktéři. Ti zhodnotí typ skříně, prostudují zaměřený prostor, ve kterém má být nábytek instalován, a připraví jej tak, aby do místa co nejvíce zapadl. Dbají přitom na nejrůznější detaily jako typ podlahových lišt, nerovnosti stěn, podlahy a stropu, vypínače na stěnách apod.

Výsledkem přípravy výroby jsou kompletní data o celé zakázce. V tuto chvíli má již každá polička, každá zásuvka, každý další dílec svůj název, rozměr, označení, kde bude olepen ABS hranou, má naprogramované vrtání a připraven štítek se všemi těmito údaji.

4

Výroba nábytku

Výroba kvalitních výrobků vyžaduje použití kvalitních technologií. V našem případě se jedná o počítačem řízenou velkoplošnou pilu, olepovačku hran s voděodolným PUR lepidlem a CNC vrtací centrum na vrtání konstrukčních spojů a frézování dílců.

5

Expedice a montáž

V průběhu výroby procházejí výrobky pečlivou kontrolou a následně jsou uloženy pro expedici a montáž.

Slovo majitele...

V začátcích kariéry výroby skříní na míru jsem šel cestou učení a okukování, jak to dělají ostatní. Přitom jsem neustále přemýšlel, jak každou další skříň vyrobit lépe. Postupně jsem si našel vlastní styl a způsoby jak skříně navrhovat, vyrábět a montovat. Po celou dobu působení v oboru se setkávám s tím, jak rozdílné skříně různí výrobci nabízejí. Navštívíte například různé prodejny skříní, řeknete že chcete skříň s danými rozměry, se čtyřmi zásuvkami, posuvnými dveřmi, zrcadlem apod. A někdo vám ji nabídne za 38 tisíc korun a jiný za 74 tisíc.

Jak je to možné? V čem je rozdíl? Ne každý začne trávit čas zjišťováním, v čem rozdíly tkví. Nedá se říci, že vyšší cena je zárukou vyšší kvality, ani to, že nižší cena nesplní svůj účel. Každý výrobce či prodejce má svůj způsob, jak se na trhu prezentuje a prosazuje. Každý je svým způsobem jedinečný, a také proto není jednoduché najít způsob, jak reálně porovnat cenu za podobný produkt od různých dodavatelů. Pokud porovnáváte cenové nabídky od jednotlivých dodavatelů, doporučuji vám pročíst si krátký přehled technických možností skříní a následně se dodavatele informovat, jaké provedení v dané nabídce navrhl. Lépe se pak zorientujete, jestli srovnáváte srovnatelné, a jestli šetříte na správném místě. U každé oblasti v našem přehledu je krátce popsáno, jaké řešení doporučujeme my a proč.

Poznámka na závěr: pokud jste poslední skříň objednávali před více lety, informujte se o novinkách. Doba pokročila a je na čase i standardy u skříní posunout na vyšší úroveň.

Tomáš Korejtko, majitel firmy IBIS Interiér s.r.o.

Vaše vestavěná skříň na vás již čeká. Začněte s návrhem hned!

Úvod